Polski English
Spis pracowników
Uwaga: wspólny początek podanych numerów telefonów to: +48 61 829 56 XX
Nazwisko i imię Tytuł naukowy Pokój Tel. E-mail
Jackowiak Bogdan prof. zw. dr hab. 2.19 89 bogjack@amu.edu.pl
Żukowski Waldemar prof. zw. dr hab. 2.18 90 zukowski@amu.edu.pl
Latowski Karol - zmarł 18 stycznia 2017 r. w Poznaniu prof. zw. dr hab.
Chmiel Julian prof. UAM dr hab. 2.19 89 chmielju@amu.edu.pl
Szkudlarz Piotr prof. UAM dr hab. 2.16 92 szkudl@amu.edu.pl
Lembicz Marlena prof. UAM dr hab. 2.18 90 lembicz@amu.edu.pl
Wiland-Szymańska Justyna prof. UAM dr hab. 003 69, 2002 wiland@amu.edu.pl
Celka Zbigniew dr hab. 2.16 92 zcelka@amu.edu.pl
Frątczak Agata dr 2.15 93 agataf@amu.edu.pl
Górzyńska Karolina dr 2.15 93 karjan@amu.edu.pl
Obarska Elżbieta mgr 2.12 96 eobarska@amu.edu.pl
Piotrowska Hanna mgr 2.20 88 piotrhan@amu.edu.pl
Wysocki Adam mgr 2.13 95 wysocki@amu.edu.pl
© 2007-2011, Zakład Taksonomii Roślin